WPC Product Bundles for WooCommerce 3.7.2 - en to pl_PL translation catalogue (159 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: WPC Product Bundles for WooCommerce
pl_PL: WPC Pakiety produktów dla WooCommerce

note: Description of the plugin
en: WPC Product Bundles is a plugin help you bundle a few products, offer them at a discount and watch the sales go up!
pl_PL: WPC Pakiety produktów to wtyczka, która pomaga ci łączyć kilka produktów, oferować je ze zniżką i obserwować wzrost sprzedaży!

en: Add to cart
pl_PL: Dodaj do koszyka

en: Select options
pl_PL: Wybierz opcję

en: Read more
pl_PL: Czytaj więcej

en: Once Every 5 Minutes
pl_PL: Raz co 5 minut

en: Product Bundles
pl_PL: Pakiety produktów

en: WPC Product Bundles
pl_PL: WPC Pakiety Produktów

en: Thank you for using our plugin! If you are satisfied, please reward it a full five-star %s rating.
pl_PL: Dziękujemy za skorzystanie z naszej wtyczki! Jeśli jesteś zadowolony, proszę nagrodzić go pełną pięciogwiazdkową %s oceną.

en: Reviews
pl_PL: Recenzje

en: Discussion
pl_PL: Dyskusja

en: How to use?
pl_PL: Jak tego używać?

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Tools
pl_PL: Narzędzia

en: Premium Version
pl_PL: Wersja premium

en: When creating the product, please choose product data is "Smart Bundle" then you can see the search field to start search and add products to the bundle.
pl_PL: Podczas tworzenia produktu wybierz dane produktu „Inteligentny pakiet”, a następnie zobaczysz pole wyszukiwania, aby rozpocząć wyszukiwanie i dodać produkty do pakietu.

en: General
pl_PL: Główne

en: Price format
pl_PL: Format ceny

en: From min price
pl_PL: Od minimalnej ceny

en: Min price only
pl_PL: Tylko ceny minimalne

en: Regular and sale price
pl_PL: Ceny standardowe i przeceny

en: Choose the price format for bundle on the shop page.
pl_PL: Wybierz format ceny dla pakietu na stronie sklepu.

en: Bundled products
pl_PL: Pakiety produktów

en: Position
pl_PL: Pozycja

en: Above the add to cart button
pl_PL: Ponad przyciskiem "dodaj do koszyka"

en: Below the add to cart button
pl_PL: Poniżej przycisku "dodaj do koszyka"

en: Below the title
pl_PL: Poniżej tytułu

en: Below the price
pl_PL: Poniżej ceny

en: Below the excerpt
pl_PL: Poniżej fragmentu

en: In a new tab
pl_PL: W nowej zakładce

en: No (hide it)
pl_PL: Nie (ukryj to)

en: Choose the position to show the bundled products list.
pl_PL: Wybierz pozycję wyświetlania listy pakietów produktów.

en: Variations selector
pl_PL: Selektor wariantów

en: Default
pl_PL: Domyślne

en: Use WPC Variations Radio Buttons
pl_PL: Użyj WPC Variations Radio Buttons

en: Show thumbnail
pl_PL: Pokaż miniaturkę

en: Yes
pl_PL: Tak

en: No
pl_PL: Nie

en: Show quantity
pl_PL: Pokaż ilość

en: Show short description
pl_PL: Pokaż krótki opis

en: Show price
pl_PL: Pokaż cenę

en: Price
pl_PL: Cena

en: Price HTML
pl_PL: Cena HTML

en: Subtotal
pl_PL: Suma częściowa

en: Link to individual product
pl_PL: Link do indywidualnego produktu

en: Yes, open in the same tab
pl_PL: Tak, otwórz tę samą zakładkę

en: Yes, open in the new tab
pl_PL: Tak, otwórz w nowej zakładce

en: Yes, open quick view popup
pl_PL: Tak, otwórz popup szybkiego podglądu

en: Change image
pl_PL: Zmień obraz

en: Change the main product image when choosing the variation of bundled products.
pl_PL: Zmień główny obraz produktu przy wyborze wariantów produktów w pakiecie.

en: Change price
pl_PL: Zmień cenę

en: Yes, custom selector
pl_PL: Tak, selektor niestandardowy

en: Change the main product price when choosing the variation of bundled products. It uses JavaScript to change product price so it is very dependent on theme’s HTML. If it cannot find and update the product price, please contact us and we can help you find the right selector or adjust the JS file.
pl_PL: Zmień główną cenę produktu, wybierając wariant produktów w pakiecie. Używa JavaScript do zmiany ceny produktu, więc jest bardzo zależna od HTML motywu. Jeśli nie może znaleźć i zaktualizować ceny produktu, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć odpowiedni selektor lub dostosować plik JS.

en: Total text
pl_PL: Tekst podsumowania

en: Bundle price:
pl_PL: Cena pakietu:

en: Saved text
pl_PL: Zapisany tekst

en: Use [d] to show the saved percentage or amount.
pl_PL: Użyj [d], aby wyświetlić zapisany procent lub kwotę.

en: Bundles
pl_PL: Pakiety

en: Settings for bundles on the single product page.
pl_PL: Ustawienia pakietów na stronie pojedynczego produktu.

en: Above add to cart button
pl_PL: Powyżej przycisk "dodaj do koszyka"

en: Below add to cart button
pl_PL: Poniżej przycisk "dodaj do koszyka"

en: Choose the position to show the bundles list.
pl_PL: Wybierz pozycję, aby wyświetlić listę pakietów.

en: Before text
pl_PL: Przed tekstem

en: The text before bundles
pl_PL: Tekst przed pakietem

en: After text
pl_PL: Tekst za

en: The text after bundles
pl_PL: Tekst za pakietem

en: "Add to Cart" button labels
pl_PL: Etykiety przycisku "Dodaj do koszyka"

en: Leave blank if you want to use the default text and can be translated.
pl_PL: Pozostaw puste, jeśli chcesz użyć domyślnego tekstu i można go przetłumaczyć.

en: Archive/shop page
pl_PL: Archiwum / strona sklepu

en: For purchasable bundle.
pl_PL: Do kupienia pakietu.

en: For purchasable bundle and has variable product(s).
pl_PL: Dla pakietu do kupienia i ma zmienne produkt(y).

en: For un-purchasable bundle.
pl_PL: Dla pakietu, którego nie można kupić.

en: Single product page
pl_PL: Strona pojedynczego produktu

en: Cart & Checkout
pl_PL: Koszyk i kasa

en: Cart contents count
pl_PL: Zawartość koszyka się liczy

en: Bundle only
pl_PL: Tylko pakiet

en: Bundled products only
pl_PL: Tylko produkty w pakiecie

en: Both bundle and bundled products
pl_PL: Zarówno pakiet, jak i produkty w pakiecie

en: Hide bundle name before bundled products
pl_PL: Ukryj nazwę pakietu przed dołączonymi produktami

en: Hide bundled products on cart & checkout page
pl_PL: Ukryj dołączone produkty na stronie koszyka i kasy

en: Yes, just show the main product
pl_PL: Tak, po prostu pokaż główny produkt

en: Yes, but show bundled product names under the main product
pl_PL: Tak, ale pokaż nazwy produktów w pakiecie w głównym produkcie

en: Hide bundled products on mini-cart
pl_PL: Ukryj dołączone produkty na mini-koszyku

en: Hide bundled products, just show the main product on mini-cart.
pl_PL: Ukryj dołączone produkty, po prostu pokaż główny produkt na mini-koszyku.

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Search limit
pl_PL: Limit wyszukania

en: Search by SKU
pl_PL: Szukaj po SKU

en: Search by ID
pl_PL: Szukaj po ID

en: Search by ID when only entered the numeric.
pl_PL: Wyszukaj według ID, gdy wprowadzono tylko cyfrę.

en: Search exact
pl_PL: Szukaj dokładnie

en: Match whole product title or content?
pl_PL: Dopasować cały tytuł lub treść produktu?

en: Search sentence
pl_PL: Wyszukaj zdanie

en: Do a phrase search?
pl_PL: Czy wyszukiwać frazy?

en: Accept same products
pl_PL: Zaakceptuj te same produkty

en: If yes, a product can be added many times.
pl_PL: Jeśli tak, produkt można dodać wiele razy.

en: Advance
pl_PL: Zaawansowane

en: Price sync
pl_PL: Synchronizacja cen

en: Enable this option to change the bundle price automatically when changing the price of the bundled product. You also can do it by manually on the Tools tab.
pl_PL: Włącz tę opcję, aby automatycznie zmieniać cenę pakietu przy zmianie ceny pakietu. Możesz to również zrobić ręcznie w karcie Narzędzia.

en: Price update
pl_PL: Aktualizacja ceny

en: Enable this option to show the update price tool in each product. Use this tool to update the price for all bundles contain the current product.
pl_PL: Włącz tę opcję, aby pokazać narzędzie ceny aktualizacji w każdym produkcie. Użyj tego narzędzia, aby zaktualizować cenę dla wszystkich pakietów zawierających bieżący produkt.

en: Update Options
pl_PL: Opcje aktualizacji

en: Product bundles
pl_PL: Pakiety produktów

en: View all product bundles
pl_PL: Wyświetl wszystkie pakiety produktów

en: Update price for all bundles
pl_PL: Zaktualizuj cenę wszystkich pakietów

en: The bundle price will be updated every 5 minutes automatically, you can click to update immediately.
pl_PL: Cena pakietu będzie aktualizowana co 5 minut automatycznie, możesz kliknąć, aby zaktualizować natychmiast.

en: Please select some product options before adding this bundle to the cart.
pl_PL: Wybierz niektóre opcje produktu przed dodaniem tego pakietu do koszyka.

en: Please choose at least one product before adding this bundle to the cart.
pl_PL: Wybierz przynajmniej jeden produkt przed dodaniem tego pakietu do koszyka.

en: Please choose at least [min] in the whole products before adding this bundle to the cart.
pl_PL: Przed dodaniem tego pakietu do koszyka wybierz przynajmniej [min] we wszystkich produktach.

en: Please choose maximum [max] in the whole products before adding this bundle to the cart.
pl_PL: Przed dodaniem tego pakietu do koszyka wybierz maksymalne [maks.] We wszystkich produktach.

en: Premium support
pl_PL: Wsparcie premium

en: Have an error when adding this bundle to the cart.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas dodawania tego pakietu do koszyka.

en: "%s" has not enough stock.
pl_PL: "%s" ma za mało zapasów.

en: You cannot add this bundle to the cart.
pl_PL: Nie możesz dodać tego pakietu do koszyka.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
pl_PL: Nie możesz dodać kolejnego "%s" do koszyka.

en: "%s" is protected and cannot be purchased.
pl_PL: "%s" jest chroniony i nie można go kupić.

en: (bundled in %s)
pl_PL: (w pakiecie w %s)

en: No results found for "%s"
pl_PL: Nie znaleziono wyników dla "%s"

en: Update price for all bundles contains this product. The progress time based on the number of your bundles.
pl_PL: Aktualizacja ceny dla wszystkich pakietów zawiera ten produkt. Czas postępu zależy od liczby twoich pakietów.

en: Update Price
pl_PL: Zaktualizuj cenę

en: Invalid product to use this tool!
pl_PL: Nieprawidłowy produkt, aby użyć tego narzędzia!

en: This box content just appears after you publish the product.
pl_PL: Ta zawartość pudełka pojawia się po opublikowaniu produktu.

en: Smart bundle
pl_PL: Inteligentny pakiet

en: Bundled Products
pl_PL: Produkty w pakiecie

en: settings
pl_PL: ustawienia

en: searching...
pl_PL: szukam...

en: Type any keyword to search
pl_PL: Wpisz dowolne słowo kluczowe do wyszukania

en: Selected
pl_PL: Wybrane

en: Regular price
pl_PL: Cena regularna

en: Fixed price
pl_PL: Cena stała

en: Disable auto calculate price?
pl_PL: Wyłączyć automatyczne obliczanie ceny?

en: If checked, %s click here to set price %s by manually.
pl_PL: Jeśli zaznaczone, %s kliknij tutaj, aby ręcznie ustawić cenę %s.

en: Discount
pl_PL: Przecena

en: % or amount
pl_PL: % lub kwota

en: If you fill both, the amount will be used.
pl_PL: Jeśli wypełnisz oba, kwota zostanie wykorzystana.

en: Optional products
pl_PL: Produkty opcjonalne

en: Buyer can change the quantity of bundled products?
pl_PL: Kupujący może zmienić ilość produktów w pakiecie?

en: Limit of each item
pl_PL: Limit każdej pozycji

en: Use default quantity as min?
pl_PL: Używać domyślnej ilości jako min?

en: Limit of whole items
pl_PL: Limit wszystkich przedmiotów

en: Shipping fee
pl_PL: Opłata przewozowa

en: Apply to the whole bundle
pl_PL: Zastosuj do całego pakietu

en: Apply to each bundled product
pl_PL: Zastosuj do każdego produktu w pakiecie

en: Manage stock
pl_PL: Zarządzaj zapasami

en: Enable stock management at bundle level?
pl_PL: Włączyć zarządzanie zapasami na poziomie pakietu?

en: Custom display price
pl_PL: Niestandardowa cena wyświetlana

en: The text before bundled products
pl_PL: Tekst przed dołączonymi produktami

en: The text after bundled products
pl_PL: Tekst po dołączonych produktach

en: Add
pl_PL: Dodaj

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Default quantity
pl_PL: Domyślna ilość

en: From
pl_PL: Od

en: The bundle "%s" could not be added to your cart from order again button. Please buy it directly.
pl_PL: Nie można dodać pakietu "%s" do koszyka z przycisku zamówienia ponownie. Proszę kupić bezpośrednio.

en: Choose
pl_PL: Wybierz

en: Clear
pl_PL: Wyczyść

en: Bundle(s) low in stock
pl_PL: Pakiet(y) niski stan w magazynie

en: %s is low in stock.
pl_PL: %s niski stan w magazynie.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
pl_PL: %1$s niski stan w magazynie. Pozostało %2$d

en: Bundle(s) out of stock
pl_PL: Pakiet(y) niedostępny

en: %s is out of stock.
pl_PL: %s jest niedostępny(e)
